start

 

Już po raz trzeci na chełmińskim Rynku odbył się happening z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Happening połączony z powitaniem wiosny poprzedził przemarsz ulicami miasta w pochodzie z obowiązkowymi dzisiaj skarpetkami nie do pary - symbolem dodatkowego chromosomu u osób z Zespołem Downa. Całą akcję Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy przygotował wraz ze Stowarzyszeniem Przybij Piątkę w Chełmnie w ramach projektu "Akcja AKTYWIZACJA!" skierowanego do 20 osób z terenu miasta Chełmna w celu podniesienia aktywności społecznej poprzez uczestnictwo w warsztatach, spotkaniach edukacyjnych, wydarzeniach społecznych, integracyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych, konsultacjach specjalistycznych. 

Dziękujemy wszystkim, którzy dzisiaj wsparli naszą akcję, ubrali kolorowe skarpetki nie do pary i bawili się z nami na Rynku! Do zobaczenia za rok!

plakat LGD

logo.09

Przyjaciele Ośrodka / Sponsorzy

 logomondi   logoadriana  logointermarche      logotpd   logovoltrom    logo gabrys   logo rolmodlogo stico     Logo VOX   logobitland   logomedos   logooaza  logorzeznik  jarzebinalogo   GRAWITLOGO    cargill logo drukarnia logo   chelmno herb    lgd logo  ll logo  nadwislanin logo      Sklep Toruńska     stolno logo

 

DZIĘKUJEMY !